رپورتاژ

با بهترین مرکز تزریق ژل لب در تهران آشنا شویم

در این مقاله قصد داریم توضیحاتی در رابطه با انواع ژل زدن بدهیم و همچنین قصد معرفی بهترین تزریق ژل لب در تهران را داریم و همچنان قصد داریم توضیحاتی در مورد بهترین مرکز تزریق ژل لب در تهران را بدهیم

لب های برجسته و گوشتی تاثیر بسزایی در زیبایی چهره افراد دارند و متقاضیان زیادی به کمک تزریق ژل به لب به هدف خود دست پیدا می کنند. این پروسه با دو تکنیک طبیعی و روسی انجام می شود. در متد روسی ، فیلر از طریق مرز بالایی لب ، از بیرون به داخل تزریق می شود. این کار مرز لب را برجسته تر کرده و حجم و شکل آن را بهبود می بخشد تا از نمای نیم رخ ، لب ها خوش فرم تر به نظر برسند.

در ادامه این مقاله قصد داریم چگونگی تزریق ژل لب را در بهترین مرکز تزریق ژل لب در تهران توضیحی بدهیم با ما همراه باشید

تزریق ژل لب کاری  است که نیاز به مهارت دارد و هر کسی نمی تواند بدون داشتن تخصص این کار هارا انجام دهد و نکته قابل توجه و مهم در این بخش است است که  لب‌ها عضو مهم صورت هستند و تزریق اشتباه عوارض خطرناکی را برای فرد ایجاد می‌کند و ممکن است آسیب های جبران نشدنی را وارد کند .

 

پزشک متخصص به‌خوبی با ساختمان پوست انسان آشناست و تکنیک‌های تزریق مثل مقدار تزریق، نحوه قرارگیری و تزریق، محل مناسب تزریق و تکنیک‌های آن را به‌خوبی می‌داند. پزشک متخصص با استفاده از سرنگ‌ها و سوزن‌های مخصوص با زاویه‌ای مناسب مقدار مشخصی از ژل لب را به لایه‌های پوست فرد تزریق می‌کند دکتر زمانی از جمله بهترین دکتران در تهران است .

این‌که تزریق ژل چقدر باید عمیق باشد مهارتی است که پزشک آن را می‌داند و این موضوع بستگی به تشخیص پزشک دارد. پزشک با توجه به مدل مورد نظر بیمار سعی می‌کند تا در نواحی مختلف لب فرد ژل تزریق کند.

در ادامه این مقاله قصد داریم بهترین مراکز تزریق ژل در لب در تهران را نام ببریم با ما همراه باشید .

اما ممکن است سوالی در ذهن شما به وجود بیاید که معایب و عوارضی که بعد از تزریق ژل لب به وجود می‌آید چه است؟

اولین آن ها بروز ناراحتی های خفیف است این ناراحتی ها بسیار طبیعی میباشد وبه خاطر تزریق سوزنی است که درلب انجام شده است و شما با مراجعه به گروه زیبایی دکتر زمانی میتوانید احتمال این مورد از معایب تزریق را کم کنید

مورد بعدی کبودی می باشد کبودی که روند طبیعی بدن میباشد،بعضی از افراد بیشتر ازافراد دیگر دچار این کبودی میشوند،میزان کبودی درافراد ژنتیکی میباشد همچنین سیگارکشیدن واستفاده از داروهایی مانند آسپیرین میزان این کبودی را افزایش میدهد.این کبودی ها درحدود 1 هفته بهبود میابد البته بستگی به فرد دارد. کبودی میتواند درحدود2 تا 10 روز باقی بماند.قرمزشدن پوست برای هر بیمار متفاوت میباشد اما حدود 12 تا 24 ساعت این قرمزی ها ازبین خواهد رفت تورم ،سوزش وقرمزی درناحیه ای که سوزن تزریق شده است. تورم در صورت کاملا طبیعی میباشد وبرای هربیمار متفاوت است به دلیل اینکه لب ها یکی ازحساسترین ناحیه ها درصورت میباشد هرگونه تورم روی آن کاملا طبیعی است.

هزینه بزرگ کردن لب با تزریق چربی و هزینه ژل لب در ناحیه‌های مختلف متفاوت است و به نوع ماده‌ی تزریقی و تجربه متخصص زیبایی بستگی دارد. بنابراین هزینه تزریق ژل در افراد متفاوت است. هزینه درمان براساس تعداد سرنگ‌های ژل محاسبه می‌شود؛ معمولاً دو سرنگ برای اکثر بیماران کافی است. بعنوان مثال هزینه تزریق ژل لب ژوویدرم که ساخت شرکت آمریکایی آلرگان است از اسکین فیل که ایتالیایی است بالاتر است . چنانچه هم لب بالا و هم لب پایین احتیاج به برجسته سازی داشته باشند ممکن است تا ۲ سی سی ژل احتیاج شود که هزینه تزریق بیشتر می شود و بر اساس مورد محاسبه می شود.

ژل های لب عموما بین ۶ تا ۸ ماه دوام دارند . در بهترین شرایط ممکن است یک سال هم ماندگاری داشته باشد. ماندگاری ژل بسته به خصوصیات هر فرد متغیر است . بدن بعضی افراد ژل را زودتر جذب می کنند. عموما دوام ژل های لب نسبت به سایر نقاط مثل گونه یک مقداری کمتر است زیرا لب همواره در حال حرکت است و این امر موجب جذب زودتر ژل می شود. به همین دلیل ممکن است هر ۶ ما یکبار نیاز به ترمیم داشته باشد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا