رپورتاژ

موقعیت مناسبی برای خدمت به آلبوکرکی و سانتافه درباره لیزر فوتونا

Fotona در سال 1964 تاسیس شد و امروزه یک شرکت لیزر پزشکی پیشرو در جهان است که به دلیل سیستم های لیزری نوآورانه و برنده جوایز برای کاربرد در زیبایی و پوست، دندانپزشکی، جراحی و زنان شناخته شده است. این شرکت دارای یکی از تحصیلکرده ترین نیروهای کار در این صنعت است که تعداد فوق العاده بالایی از دکترا در زمینه لیزر فوتونا و فناوری پزشکی وجود دارد. تمام کادر فنی کلیدی فوتونا بیش از ده سال تجربه در رشته های مربوطه دارند. لیزرهای فوتونا بر اساس علم و فناوری تجهیزات خود بنا شده اند.

لیزر فوتونا

الورا درم  ام دی مدسپا از اس پی دینامیس، مدل برتر لیزرهای زیبایی فوتونا با توانایی انجام درمان های پزشکی و زیبایی پیچیده با ترکیب نیروگاهی از دقت، قدرت و انعطاف پذیری استفاده می کند.

عکس های قبل و بعد

نتایج لیفت فوتونا 4 بعدی آلبوکرکی

نتایج لیفت فوتونا 4 بعدی آلبوکرکی

علم پشت بالابر فوتونا 4D

درمان های سینرژیستیک از دو طول موج که با هم کار می کنند

داینامیس با قابلیت‌های توسعه‌یافته طول‌موج‌های Nd:YAG و Er:YAG، تا چهار بعد درمان را برای جوان‌سازی صورت شما از داخل دهان تا سطح سطحی پوست ارائه می‌کند

درمان لیزری 4 بعدی فوتونا از حفره دهانی داخلی تا بیرونی صورت، جوانسازی داخل به بیرون را نه تنها با نئوکلاژنز چندسطحی (تولید کلاژن جدید) و بازسازی، بلکه لایه‌بندی کلاژن خاص و انقباض تمام ضخامت برای سفت‌کردن مداوم و بدون توقف امکان‌پذیر می‌سازد. حجم دادن به دلیل رویکردهای مختلف و روش های مختلف مورد استفاده، صفحات بافتی مختلف به طور دقیق و به طور خاص با برهمکنش های لیزر-بافت متفاوت مورد هدف قرار می گیرند. این دقت و ویژگی است که امکان جوانسازی همه جانبه را فراهم می کند.

پرسش و پاسخ فوتونا 4D لیفت فوتونا 4 بعدی لیفت

چرا دکتر معتبر برای لیفت فوتونا  بعدی؟

دکترهای معتبر ارائه دهنده شماره 1 لیزر فوتونا 4D در ایران  است. دلایلی که دکترهای با تجربه و معتبر قادر به تولید چنین نتایج خارق‌العاده‌ای است سه‌گانه است: اولاً، آنها از پیشرفته‌ترین لیزرهای زیبایی شناختی فوتونا و اسکنرهای روباتیک با فناوری بیوفیدبک استفاده می‌کنند، ثانیاً، تکنسین‌های لیزر بیش از یک دهه لیزر دارند. تجربه و ثالثاً، آنها از پروتکل های درمانی اختصاصی پیشرفته بر اساس جدیدترین تحقیقات برای تولید نتایج استثنایی استفاده می کنند.

درمان چگونه است؟

در مرحله اول، تمام بیماران ما که تحت هر گونه لیزر درمانی قرار می گیرند، از طریق مشاوره عمیق برای اطمینان از اینکه آیا درمان برای آنها مناسب است یا خیر. این شامل هرگونه موارد منع پزشکی است که ممکن است آنها را از درمان حذف کند تا انتظارات از نتایج، قیمت گذاری و خود فرآیند درمان. تمام بیماران ما توسط پزشک داخلی ما که در طول هر درمان در مطب خواهد بود تا از ایمنی و اثربخشی درمان ها اطمینان حاصل کنند، تحت مجوز پزشکی قرار می گیرند.

داروهای بی حس کننده موضعی قبل از درمان استفاده می شود، اما برخی از بیماران ممکن است بدون داروی بی حس کننده آن را تحمل کنند. اولین مرحله درمان شامل استفاده از وکتور جدید لیزر درمانی داخل دهانی SmoothLiftin™ است. به دنبال آن روش‌های درمانی مختلفی از سطح پوست از جمله حالت‌های SMOOTH®، FRAC3®، و PIANO® با استفاده از هندپیس‌های مختلف و اسکنرهای روباتیک پیشرفته انجام می‌شود که امکان فتوترمال، فتوکواگولاسیون و فوتومولاسیون دقیق را در بافت‌های مختلف ایجاد می‌کند. هواپیماهایی که منحصر به آن لایه های صورت شما هستند، نه فقط پوست.

به چند درمان نیاز دارم؟

نتایج 4D Lift بر اساس قبلی است. معمولاً 4 تا 6 درمان با فاصله 4 هفته برای ساخت فونداسیون مورد نیاز است. بسته به اهداف، سبک زندگی، شرایط پزشکی و نوع پوست شما، درمان‌های نگهدارنده می‌توانند حداقل یک بار در سال باشند.

چه زمانی نتایج را می بینم؟

اکثر بیماران سفت شدن و بهبود کیفیت پوست فوری را مشاهده می کنند که طی چند هفته آینده بهبود می یابد. با هر درمان قبلی، چندین درمان بهترین نتایج را به همراه دارد و نتایج نهایی را می توان به محض 4 هفته پس از آخرین درمان مشاهده کرد، اما می تواند به مدت 4 تا 6 ماه به بهبود ادامه دهد.

فوتونا 4D لیفت چقدر هزینه دارد؟

هزینه لیزر فوتونا 4D لیفت به عوامل مختلفی بستگی دارد. تعداد جلسات بر قیمت نهایی تأثیر می گذارد، و همچنین بر شدت مسائل آرایشی که به آن پرداخته می شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا