رپورتاژ

کتاب های رشته پزشکی

رشته های پزشکی همیشه از جمله مهمترین رشته هایی هستند که در دانشگاه ها تدریس می شوند، این رشته ها در دو بخش پزشکی و پیراپزشکی تقسیم می شوند که در بخش علوم پایه در اکثر رشته ها دروس مشابه وجود دارد. یکی از دغدغه های دانشجویان این رشته ها تهیه کردن یک رفرنس مناسب برای دروس است، برخی از اساتید رفرنس های خودشان را به دانشجویان معرفی می کنند و برخی دیگر نیز رفرنسی را معرفی نمی کنند، اما دانشجویان برای کسب اطلاعات بیشتر در اکثر موارد، خودشان رفرنس هایی را تهیه می کنند، برای تهیه کتاب های رشته پزشکی ، باید حتما به بازار کتاب های پزشکی مراجعه کنید، که برای اکثر دانشجویان زمان بر است، اما با توجه به وجود کتاب فروشی های آنلاین این مشکل رفع شده است.

کتاب های رشته پزشکی در بخش های مختلفی دسته بندی می شوند، برخی از کتاب ها برای بعضی از رشته ها وجود دارد و برای سایر آن ها مورد نیاز نیست، کتاب های رشته های پزشکی در دسته بندی های کتاب های پزشکی و پیراپزشکی قرار می گیرند که هر کدام از این دسته بندی ها نیز خودش به دروس مختلفی تقسیم بندی می شود.

کتاب هایی رشته پزشکی شامل کتاب های دروس : بیوشیمی، آناتومی ، هماتولوژی ، انگل شناسی ، قارچ شناسی ، میکروب شناسی و … می شود.

هر کدام از این دروس کتاب های مخصوص خود را دارد که توسط اساتید به دانشجویان به عنوان رفرنس معرفی می شود شما می توانید کتاب های مربوط به دروس پزشکی را از طریق کتاب فروشی های سراسر کشور تهیه کنید.

معتبر ترین کتاب های رشته پزشکی

در رشته های پزشکی و پیراپزشکی کتاب های مختلف زیادی به عنوان رفرنس به دناشجویان معرفی می شود، در این قسمت سعی می کنیم تا به شما دوستان معتبر ترین کتاب های این رشته ها را در دروس مختلف معرفی کنیم.

کتاب آناتومی گری

درس آناتومی (کالبد شناسی) انسانی ، پایه و اساس پزشکی است که به عنوان یکی از مهمترین دروس ها در رشته های علوم پزشکی شناخته می شود این درس یکی از درس های سخت اما بسیار لذت بخش برای دانشجویان رشته های علوم پزشکی است .

کتاب آناتومی گری یکی از کتب ارزشمند آناتومی است حتی می توان گفت به عنوان ارزشمند ترین کتاب آناتومی در سراسر جهان شناخته می شود که تجربیات دانشمندان بزرگ آناتومی را با تأکید بر ارتباط بالینی آنها در اختیار دانشجویان رشته های پزشکی و پیراپزشکی قرار می دهد.

کتاب جامع آناتومی گری برای دانشجویان کتابی مبتنی بر اصول بالینی برای فراگیری آناتومی انسان می باشد، کتاب برای دانشجویان در شاخه های مختلف علوم پزشکی نظیر پزشکی، رشته های پیراپزشکی و فیزیوتراپی طراحی شده است. دانشجویانی که با روش های سنتی، سیستمیک، ترکیب دو روش سنتی و سیستمیک و یادگیری مبتنی بر حل مسائل آموزش می بینند، به ویژه دانشجویانی کخ با محدودیت دروس تئوری و عملی آناتومی رو به رو هستند، از مطالعه این کتاب قطعا بهره خواهند برد.

کتاب فیزیولوژی گایتون

درس فیزیولوژی نیز از جمله درس های بسیار پر اهمیت برای رشته های پزشکی است، دانشجویان در هر رشته ای از علوم پزشکی تحصیل داشته باشند باید این درس را بگذرانند، همین نشان دهنده اهمیت این درس برای دانشجویان است.

یکی از کتاب های بسیار پرطرفدار و البته معتبر در درس فیزیولوژی کتاب گایتون است، کتاب گایتون با نگاه بالینی که دارد باعث آمیخته شدن مفاهیم فیزیولوژی و آسیب شناسی شده است که خود این موضوع باعث شده که این دو مبحث برای دانشجویان رشته های علوم پزشکی قابل درک تر باشد. این کتاب در ویرایش سال 2021 خود دارای بیش از 1200 تصویر و نمودار های تمام رنگی است که همه آن ها باعث می شود تا دانشجویان بتوانند راحت تر با درس پیچیده اما لذت بخش فیزیولوژی کنار بیایند. ازجمله نکاتی که در کتاب گایتون به آن ها پرداخته شده می توان به چاقی ، اختلالات متابولیکی و قلبی و عروقی ، بیماری آلزایمر و سایر بیماری های دژنراتیو اشاره کرد. کتاب گایتون را به همه دانشجویانی که می خواهند با  مبحث فیزیولوژی بیشتر آشنا بشوند و ارتباز برقرار بکنند پیشنهاد می دهیم شما می توانیم کتاب گایتون و کتاب آناتومی گری و البته سایر کتاب های مرتبط با رشته های پزشکی و پیراپزشکی را از طریق کتاب فروشی آنلاین انتشارات جعفری تهیه کنید، این انتشارات به طر تخصصی در زمینه کتاب های پزشکی فعالیت می کند و جزو معتبر ترین کتابفروشی های آنلاین در سراسر کشور است برای تهیه کتاب های رشته پزشکی به آدری اینترنتی این سایت jafaripub.com مراجعه کنید.

تلفن: 02166407009 – 09199900282

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا