مقالات

۱۵ پروژه هفته دولت در لرستان به بهره‌برداری خواهد رسید

دکتر علی فرهادی در حاشیه سفر وزیر بهداشت به لرستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تا پایان امسال حداقل ۴۰ پروژه در درمانی و بهداشتی در استان به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی از افتتاح و به بهره‌برداری رسیدن ۱۵ پروژه استانی در هفته دولت خبر داد و افزود: این پروژه‌ها در حوزه درمان، بهداشت و تجهیزات است شامل دستگاه سی‌تی آنژو و آنژیوگرافی دوم بیمارستان شهید مدنی خرم‌آباد و سی‌تی اسکن است.

معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی لرستان عنوان کرد: این پروژه‌ها به مساحت ۷۰ هزار مترمربع و اعتباری بالغ بر ۸۱ میلیارد تومان به بهره‌برداری خواهند رسید.

فرهادی در خصوص آخرین وضعیت سه بیمارستان مهم در لرستان گفت: پروژه ۵۱۵ تخت‌خوابی خرم‌آباد، ۲۵۰ تخت‌خوابی کوهدشت و ۲۵۰ تخت‌خوابی شهرستان دورود را در دست احداث داریم.

وی بیان کرد: این سه پروژه از مصوبات سفر رئیس‌جمهور به استان و از پروژه‌های اولویت‌دار دولت هستند و از طرف دیگر پروژه ۵۱۵ تخت‌خوابی خرم‌آباد در قالب ماده ۵۶ از محل وام بانکی تزریق خواهد شد و علاوه‌بر آن از محل ماده ۳۷ و اعتبارات وزارتی نیز هر سه پروژه تحت حمایت وزارت بهداشت هستند که سرعت ساخت آن‌ها بالاتر برود.

معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی لرستان یادآور شد: هفته گذشته نیز حدود ۴۰ میلیارد از ماده ۳۷ به این پروژه‌ها تزریق شده است.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا