وبلاگ

7 روش مطمئن خرید بک لینک با کیفیت بازاریابی دیجیتال

بک لینک آپ بک لینک

 

بک لینک ها برای بهبود رتبه وب سایت شما در نتایج موتورهای جستجو مانند گوگل بسیار مهم هستند. ممکن است در استراتژی های تحقیق کلمات کلیدی خود سخت کار کرده باشید و محتوای شگفت انگیزی ایجاد کرده باشید. اما اگر نتوانید بک لینک های با کیفیت برتر ایجاد کنید، رتبه شما تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.

بنابراین، اگر در حال انجام سئو برای وب سایت دیجیتال مارکتینگ خود هستید، قبل از توصیه به مشتریان، مطمئن شوید که تمام استراتژی ها را برای خود دنبال می کنید. پس از همه، خدمات شما از طریق وب سایت شما منعکس می شود. علاوه بر این، مشتریان بالقوه شما دوست دارند قبل از اینکه بتوانند با شما همکاری کنند، ببینند که وب سایت شرکت شما چقدر خوب عمل می کند!

بک لینک چیست و چرا اهمیت دارد؟

بک لینک ها که به عنوان “لینک های ورودی”، “لینک های یک طرفه” یا “لینک های ورودی” نیز شناخته می شوند، پیوندهایی هستند که بین یک صفحه وب به صفحه دیگر ایجاد می شوند و اغلب در یک موضوع مرتبط هستند. به عبارت دیگر، اگر یک وب سایت از طریق انکر تکست مورد استفاده برای یک کلمه کلیدی مرتبط به وب سایت شما پیوند داده شود، یک بک لینک برای صفحه وب شما ایجاد می شود.

گوگل و سایر موتورهای جستجو، بک لینک ها را به عنوان رای اعتماد به دست آمده توسط یک صفحه وب خاص در نظر می گیرند، بنابراین اعتبار سایت را در چشم خزنده های وب ایجاد می کنند. در نتیجه، صفحات وب که تعداد بیشتری بک لینک دریافت می کنند، در SERP ها (صفحات نتایج موتور جستجو) رتبه بالاتری دارند، بنابراین ترافیک ارگانیک بالاتری دریافت می کنند.

یک صفحه وب که تعداد زیادی از این بک لینک های خارجی را به دست می آورد معمولاً در چند سایت برتر در SERP ها باقی می ماند. یک مثال محبوب، خرید بک لینک است که صفحاتش به طور کلی رتبه بالاتری دارند، به همین دلیل است که ما می‌توانیم هر بار که عبارات یا پرس و جوهایی مانند «نکات بازاریابی محتوا» یا «بهترین ابزارهای سئو» را جستجو می‌کنیم، صفحه او را ببینیم.

7 استراتژی اثبات شده برای خرید بک لینک با کیفیت برای وب سایت بازاریابی دیجیتال شما

پیروی از فرمول مناسب به شما کمک می کند تا بر نتایج موتورهای جستجو تسلط داشته باشید و در کتاب های خوب موتورهای جستجوی اصلی قرار بگیرید. در اینجا 7 روش برای ایجاد بک لینک با کیفیت بالا برای سایت بازاریابی آنلاین خود و ایجاد شهرت بالا برای برند خود آورده شده است.

بک لینک های رقبای خود را تکرار کنید

نه، هیچ گناهی وجود ندارد زیرا همه باید کارت بازی کنند. بهترین بخش این است که بک لینک های رقبای شما در دسترس همه هستند و به راحتی قابل تکرار هستند. بنابراین، بهترین‌هایی را که فکر می‌کنید نیازهای شما را برآورده می‌کنند، انتخاب کنید و مطمئن شوید که وب‌سایت رقیب شما با وب سایت شما مرتبط است.

برای پیوند ورودی هر رقیب، سعی کنید نحوه برنده شدن آن لینک را تجزیه و تحلیل کنید. اگر پیوند از یک مقاله مهمان است، می توانید ادامه دهید و درخواست کنید که مشارکت کننده نیز باشید.

از طرف دیگر، اگر این یک بررسی محصول یا فریاد یک وبلاگ نویس یا اینفلوئنسر بود، می توانید با آن سازنده محتوا تماس بگیرید و در ازای بررسی وب سایت و محصولات خود، با پرداخت خوب یا چند چیز رایگان با آنها معامله کنید. . به طور خلاصه، تکرار بک لینک های رقبا یک راه هوشمند برای چند برابر کردن بک لینک های شما است.

نام رقبای خود را دنبال کنید

در حالی که تاکتیک فوق موثر است، تنها جاسوسی از بک لینک های رقبا و منابع آنها کافی نیست. در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی از چه کسانی نام می‌برند پیگیری کنید تا بدانید چه زمانی و کجا از آنها نام برده می‌شود.

به عنوان مثال، اگر یکی از مشتریان رقیب منتخب شما سؤالی از مخاطبان پرسیده است، سعی کنید اولین کسی باشید که به شما کمک می کند یا حداقل مؤثرترین راه حل را دارید. به این ترتیب می توانید رابطه خوبی با مشتریان بالقوه خود ایجاد کنید. و چه کسی می داند، مشتری ممکن است یک وب سایت داشته باشد و حتی ممکن است تصمیم بگیرد نام تجاری شما را در آن سایت تایید کند، بنابراین یک بک لینک ارزشمند برای شما ایجاد می کند.

وبلاگ نویسی مهمان نوعی خرید لینک

اگر تیم سئوی شما بر روی وبلاگ نویسی مهمان برای ایجاد بک لینک تمرکز دارد، حق با آنهاست! درست مانند ایجاد محتوا برای صفحه وبلاگ سایت خود، لازم است وبلاگ نویسی مهمان انجام دهید، که عمل مشارکت در مقالات وبلاگ برای صفحه وبلاگ فرد یا برند دیگری است.

وبلاگ نویسی مهمان به ایجاد روابط قوی، اعتبار وب سایت، قرار گرفتن در معرض برند و بک لینک های با کیفیت خوب کمک می کند. بنابراین، این یکی از بهترین تکنیک‌های سئو برای شنیده شدن و ساختن تصویر برندتان است و در عین حال فالوورهای بیشتری در رسانه‌های اجتماعی به دست می‌آورید.

از شرکا، توزیع کنندگان و فروشندگان خود درخواست کنید

تکنیک دیگر درخواست بک لینک با کیفیت از شرکا، فروشندگان، تامین کنندگان و توزیع کنندگانی است که به برند شما اعتماد دارند. از آنجایی که شما در حال حاضر مشتری ارزشمند آنها هستید، می توانید از آنها بخواهید که نام تجاری شما را در صفحه مشتریان خود قرار دهند. این یک روش عالی سئو کلاه سفید است و می تواند به سرعت بک لینک ایجاد کند.

با اینفلوئنسرها و برندها همکاری کنید

این دوره از تأثیرگذاران در رسانه های اجتماعی است که پر از انرژی و نشاط عالی هستند، به ویژه در هنگام تبلیغ برندها و تشویق آنها به آنها. می‌توانید چند اینفلوئنسر و برند محبوب را انتخاب کنید، زیرا آنها قبلاً اعتماد و اعتبار قوی در بازار ایجاد کرده‌اند.

علاوه بر این، آنها بیشتر بر یک منطقه محلی متمرکز هستند و به شما این امکان را می دهند که تجارت خود را در بازارهای محلی خود رشد دهید. یک تأثیرگذار در جایگاه خاص خود پیدا کنید و از آنها بخواهید محصولات و خدمات شما را بررسی کنند. به این ترتیب می توانید بک لینک ایجاد کنید و تصویر مثبتی از برند بسازید.

محتوای آموزنده و جذاب مهمتر از خرید بک لینک

اگر مردم بدون هیچ درخواستی در مورد شما صحبت می کنند، پس چیزی شبیه به آن نیست! این بدان معناست که شما یک استراتژی تولید محتوای عالی دارید و آنها محتوای شما را دوست دارند.

بنابراین، با ایجاد محتوای بسیار آموزنده و هدفمند برای صفحات وب سایت یا وبلاگ خود، این سطح شهرت را هدف قرار دهید. علاوه بر این، با پیاده‌سازی گرافیک‌های واضح، مانند اینفوگرافیک، بازدیدکنندگان محتوای شما را جذاب‌تر و از نظر بصری جذاب‌تر می‌یابند.

بنابراین، با استفاده از تصاویر و گرافیک، محتوای واضح ایجاد کنید تا مردم در مورد شما صحبت کنند. کسی که در گوشه ای از دنیا نشسته است محتوای زیبای شما را بررسی می کند، بنابراین از روی عشق و احترام محض برای شما یک بک لینک ایجاد می کند.

از جستجوی عکس معکوس استفاده کنید

در حالی که شما در حال ایجاد محتوای عالی با استفاده از اینفوگرافیک ها و سایر تصاویر هستید، این احتمال وجود دارد که سایر صفحات وب از آنها استفاده کنند بدون اینکه اعتباری را که شایسته شماست به شما ارائه دهند.

بنابراین، سعی کنید یک جستجوی عکس معکوس انجام دهید تا ببینید چه کسی از تصاویر و تصاویر شما استفاده می کند. می‌توانید از گزینه «جستجو بر اساس تصویر» یا «جستجوی تصویر» برای تعیین سایت‌هایی که از تصاویر شما بدون ذکر منبع استفاده می‌کنند استفاده کنید. در مرحله بعد، می توانید ادامه دهید و از آنها بخواهید که اعتبارات لازم را برای گرافیک های استفاده شده به شما بدهند و در نتیجه بک لینک های بیشتری به شما بدهند.

نتیجه خرید بک لینک از آپ بک لینک

برای جمع بندی، امیدواریم تکنیک های بالا برای خرید بک لینک های قدرتمند و افزایش رتبه سایت برای شما مفید باشد. بنابراین، بدون هیچ مقدمه ای، اجرای آنها را شروع کنید و آزمایش کنید که کدام یک برای اهداف تجاری شما بهتر عمل می کنند.

همچنین، توصیه می کنیم از یک ابزار سئو قابل اعتماد برای کمک به ایجاد سریعتر بک لینک های با کیفیت بالا استفاده کنید. با ایجاد پیوندهای مناسب، در زمان و تلاش شما صرفه جویی می کند و به دستیابی سریعتر به نتایج کمک می کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا